לעובדת חדשה במחלקה שלנו קראו מירי. היא לא הייתה גבוהה, בלונדינית, רזה וחמודה. היא בלטה בין הנשים האחרים בגלל היכולת שלה להתחבר לכולם ובשבילי אישית גם בגלל שהיא תמיד לבשה נעליים פתוחות. היה לי איתה משרד משוטף והרבה פעמים בעברתי את הזמן שלי להסתכל על הכפות רגליים שלה. הרבה פעמים דיברנו על כל מיני שטויות ,אבל לא היה לי אומץ להתחיל לדבר על הרגליים שלי,פחדתי שהיא תחשוב שאני סוטה.

יום אחד, לפני סיום יום עבודה, היא נכנסה למשרד ונפלה על הכסה. אני באותו רגע עברתי על המסמכים:

-"מה קרה? התעייפת?"

-"המעלית לא עובדת ונאלצתי לרוץ עכשיו בין הקומות עם כל הדוחות. אבל סיימתי ,מזל שכולם נסעו כבר ואפשר לנוח קצת, כואבות לי כבר הרגליים"

"זאת ההזדמנות שלך"- עבר לי בראש

-"את רוצה שאני יעשה לך עיסוי רגליים? זה יעזור"

-"תעשה" -ענתה מירי -"רק בעדינות, הם מאוד רגישות אצלי"

-"אני בטוח שיהיה בסדר" -חייכתי לה.

היא נשכבה על הכיסה ונתנה לי רגל ימין, הורדתי את הנעל שלה בזהירות,אחרי זה עשיתי אותו דבר גם לרגל השניה. התחלתי לעשות לה עיסוי , די חזק אבל בעדינות. העצבות שלי החליקו על הניילון של הגרביונים שלה, עברתי על אצבעות רגליים שלה. כשהיא נתנה את הרגל השניה שלה, ראיתי מתחת לחצאית שהיא נרטבה בין הרגליים. כבר לא יכולתי להתאפק, התחלתי לנשק את הרגליים. ראיתי שהיא שמה את היד שלה בין הרגליים והתחילה לאונן,עם הרגל השניה היא נגע בזין שלי. הבנתי שזה הזמן, הוצאתי את הזין שלי ושמתי בין הרגליים. היא כבר בלי להתבייש עשתה ביד מולי,עם היד השניה היא ליטפה את השדיים שלה. התחלתי לזיין אותה בין הרגליים. הבנתי שאני לא יכול יותר, חשמל אבר בגופי וגמרתי לה על הגרביונים.

הסיפור הזה הוא רק התחלה ליחסים שלנו מלאים במפגשים אינטימיים ומשחקים עם הרגליים שלה.

גיישה אסקורט