ההבדל בין נערות ליווי תלאביביות לנערות באמסטרדם

היום ניתן למצוא מספר הבדלים עיקריים בין נערות ליווי בתלאביב ליצאניות באמסטרדם – בראש ובראשונה, העובדה שנערות באמסטרדם זוכות לביטוח בריאות מושלם, משלמות מיסים, ומוכרות כעובדות חוקיות לכל דבר, לא צריכות להסתתר ויכולות לגבות מחירים סבירים עבור העבודה שלהן. ככל שהן יותר מוצלחות, יפות יותר או סקסיות יותר הן יכולות לגבות יותר כסף – ביקוש והיצע. אצלנו תלאביב יש הפרשי מחירים כמובן, אך רק כשהעסק יהפוך להיות חוקי בכל מאת האחוזים, אפשר יהיה לצפות שהמחירים יחלו להשתנות ותהיה תחרות אמיתית בשוק, גם בקליבר הגבוה של אותן הבחורות.

ההבדל בין נערות ליווי בתלאביב ( www.angelina2.com ) לבחורות המספקות שירותים אינטימיים בשאר חלקי הארץ

מכיוון שתל אביב היא בירת כל דבר במדינה שלנו, למעט המדינה עצמה, ניתן להסיק שיש הבדל בין שרותי ליווי תלאביב לאותם שרותים בכל מקום אחר. העיקר הוא – תלאביב המקצוע הזה הפך למקצועי לחלוטין. היום יש ממש ציידי כשרונות, יש נשים שמחפשות להתקבל לסוכנויות המעניקות שירותים אינטימיים ספציפיות כי התנאים בהן טובים יותר וכן הלאה. הנשים תמיד יהיו זוהרות יותר ויפות יותר, אך גם מהצד השני של המטבע יש את דרום תל אביב שם הנשים יהיו אפורות יותר (לרוב) ולעיתים קרובות מכורות לסמים או בעלות מחלות למיניהן.

מסקנות לגבי שירותי סקס ואירוח אינטימי בארץ

אם כך, ניתן להבין שיחסית לארץ ישראל, נערות ליווי בתל אביב ( www.angelina2.comנערות-ליווי )  עושות את עבודתן בצורה הכי "זוהרת" שקיימת בארץ, ובאופן כמעט חוקי אפילו. בשאר הארץ הכל מתנהל במעיין בתי בושת, אלא אם כן אתה מזמין מחברות שנמצאות תלאביב כמובן. לעומת זאת, כשאתה משווה את המדינה שלנו (וגם את תל אביב עצמה) למדינה נאורה כגון הולנד ולעיר מדהימה כגון אמסטרדם, אז אנחנו בהחלט רואים כיצד ניתן לשפר את המשרה, את השימוש בה, ואת תנאי החיים של האנשים. הכל תלוי בהחלטה שמתחילה גבוה למעלה, ונגמרת אצלנו בכיס, בבריאות, ובשמחת החיים שלנו לאורך זמן. אז אל תתייאשו – גם אצלנו זה יהיה חוקי בסוף.