כאשר נפרדנו עם החברה שלי המצב הנפשי שלי לא היה משהו,לחפש מישהי אחר לא רציתי כי עדיין היו לי רגשות כלפי אקסית שלי. אחרי כמה חודשים בלי סקס הבנתי שאני צריך לעשות משהו כי לא הייתי רגיל לתקפה כזאת ארוכה בלי. עדיין לא רציתי לחפש מישהי,גם לנערת ליווי לא רציתי ללחת מאותה סיבה. לאונן על סרטים כחולים כבר לא היה לי כוח. אז בטעות גיליתי על עיסוי ארוטי , מצאתי מקום לי הבית שלי, היה להם מכון בדירה דיסקטית ברמת גן. הבנתי שזה פתרון טוב לנסות, גם אם אני יבין שלא בא לי עדיין סקס עם מישהי אחרת אז לא יקרה כלום,בכל מקרה הם לא נותנים שירותי מין במוקומות כאלה.

קבעתי איתם זמן והגעתי לדירה. הופתעתי מהמקום, היה שם שיפוץ די איכותי,אווירה מאוד אינטימית. מקלחת אישית בכל חדר, נרות ריחניים. היו שם שתי מס'זיסטיות ,בחרתי אחד והלכנו לחדר טיפולים. היא אמרה לי להתפשט ובעצמה נשארה בלבני נשים. היא השכיבה אותי על המיטה, התיישבה על הבטן שלי והורידה את חזייה. לקחה שמן ובצורה מאוד סקסית מרחה אותו על הגוף שלה. רק מהמראה הזה הבנתי שלא תיהיה לי בעיה עם בנות אחרות, הזין שלי היה קשה כמו אבן.

מה שהיה אלה אני לא יספר כי אני לא בטוח שאני זוכר נכון. החוויה הייתה כל כך חזקה שלפעמים חשבתי שני חולם. הצלחתי לגמור כמה פעמים רק מהמגע שלה. אחרי זה המשכנו למקלחת , שם היא סיבנה אותי ושטפה את כל השמן מה גוף שלי. יצאתי מהמכון בן אדם חדש, הבנתי שמספיק לבכות על מה שהבדאתי וצריך להמשיך אלה.