למשרד המעניק שירותי סקס המעסיק נערות ליווי עם פנים אמיתיות ( לדוגמה www.1800800.co.il ) אין במה להתבייש- ההיפך: יש לו במה ובעיקר במי להתגאות. שירותי מפגשים אינטימיים הם שירותים לגיטימיים בהחלט, אשר הדרישה להם היא עובדה קיימת. גם אם לא ניתן להגדיר ולסווג את הבחורות המספקות שירות זה כבעלות מקצוע, הן ודאי נמנות עם ספקי השירותים הנדרשים והחיוניים.

נערות מלוות ללקוחות VIP יודעות שהן נדרשות לעמוד ברף ציפיות גבוה כדי להשביע את רצון לקוחותיהן. רצון היא מלה נרדפת לדברים שונים ובהם גם תשוקות ויצרים.

נערות הליווי המספקות שירותים אלו ללקוחות יוקרתיים מתוגמלות בנדיבות. לא אחת הן מתפקדות כבנות לוויה לאירועים שונים שבהם משתתפים לקוחותיהם, מהם בעלי עסקים עתירי ממון מחוץ לארץ.

שירות מקצועי מכל בחינה שהיא

מדובר בשירות מקצועי, שבו נערות היצאניות יודעות היטב מה מצופה מהן ובמקביל- כיצד לשמור על עצמן ולא לעשות דברים שמעוררים בהם רתיעה ודחייה. כשהן מספקות שירותי ליווי הן לא טרודות בשאלה,האם הן עוסקות במקצוע מוגדר. הן יודעות כי הן מספקות שירות חיוני ונדרש למספר רב של גברים.

מזיין נערה בלונדינית בדוגי

עבורם ודאי לא משנה האם קיימת הגדרה מקצועית לעיסוקן של הבחורות כשהן מעניקות שירותי אירוח אינטימיים, כשם שלנערות הליווי לא משנה מעמדם של הלקוחות, המוניטין שלהם, ובלבד שישלמו את המחיר הנקוב ואם אפשר, רצוי שיהיו נקיים, אסתטיים ואנושיים.

לקוחות רבים יחייכו מתחת לשפמיהם כאשר יישאלו לדעתם על אודות הנחיצות של משרדים המעניקים שירותי הסקס מסודרים המספקים בחורות איכותיות. לגברים יש פנטזיות הם, על כל פנים, לא שואלים את עצמם שאלות מסוג זה ולא מתעסקים בהיבטים הפסיכולוגיים והפילוסופיים של השירות הזה, אשר הם צרכניו הקבועים.

ניקיון ואסתטיקה, בריאות והיגיינה- על כל אלה מקפידות נערות ליווי המועסקות על ידי משרד גדול ואיכותי המוביל בעיר הגדולה והמפתה. יש לקוחות אשר לא מתפשרים בהיבטים אלה והם מהווים עבורם תנאי הכרחי לצריכת השירות.