הכל התחיל כאשר התחילו בעיות עם הרכב שלי ובעלי לקח אותו למוסך. הגיעה הזמן לאסוף את הרכב אבל בעלי לא יכל לעשות את זה בגלל עבודה. נאלצתי לעשות את זה בעצמי.כאשר הגעתי זה היה נראה שהמוסף כבר בדרך להיסגר. הכל היה מסודר בפנים ולא היה אף אחד. נכנסתי לחפש מישהו שיכול לעזור לי. שמעתי רעש של מים, הלכתי לחפש את המקור. כאשר נכנסתי לחדר הבנתי שזאת מקלחת ועומד שם גבר ערום עם הגב אלי. פתאום הוא הסתובב חלקית וראיתי מה קוראה שלה. הוא עמד עם זין מסובן ועשה ביד. אלוהים! איזה זין היה לו! ענק כל כך שזה ישר גרם לגוף שלי לרעות. הכנסתי את היד מתחת לחצאית שלי מחצתי אותה בין הרגליים. באותו הרגע הבנתי שאני רוצה שהוא יזיין אותי עם הזין הענק הזה. חזרתי לאולם הראשי  עם כל הרכבים. אז הבנתי שאני חייבת לעשות את זה. מצאתי את שלט של השערים וסגרתי אותם.
-"היי, ניק, סוגר כבר?" – שמעתי ממסדרון ואז גם ראיתי אותו, זה היה הגבר הזה עם זין ענק. כל מה שהיה עליו זה מגבת וכפכפים.
בלי להבין מה קורה הוא הסתכל עליי, – "היי, גברת, אנחנו סגורים"
התקרבתי אליו ופשוט משכתי את המגבת שלו. "אלוהים…" – לחשתי לעצמי בזמן שהידיים כבר תפסו את הזין. התיישבתי למטה ולקחתי את הזין שלו לתוך הפה. הוא הוציא גניחה והזין שלו נעמד מיידית. כמה דקות אחרי זה התרוממתי.
-"תזיין אותי כאילו אני שרמותה" – אמרתי לו וקראתי את החולצה שלי
עכשיו בא תורו להיות בשוק. עמדה מולו בחורה צעירה, בת 25, גבוהה, שדיים גדולים ונתתי את עצמי לגבר שאני רואה בפעם הראשונה. הוא תפס את השדיים שלי, אז ניסה להכניס את הידיים לאחור.
-"הוא נפתח מקדימה" – עצרתי אותו ורגע אחרי זה השדיים כבר השתחררו לידיים שלו.
הוא מחץ אותם קצת, זה הדליק אותי עוד יותר. לא יכולתי לסבול יותר, הורדתי את חצאית שלי , נשכבתי עם הבטן על מכסה מנועה.
"תזיין אותי כבר"
הוא משך את התחתונים של למטה והכניס את הזין הענק שלו לתוך החור. צרחתי, אבל לא בגלל הכאב. זה היה מענג מאוד. זין כל כך גדול נע בתוך הכוס שלי במהירות גבוהה. הרגשתי אותו בכל הגוף.
"כן, תמשיך, תזיין"
"כלבה" – הוא צעק ונתן לי סטירה על התחת -"אני אזיין אותך ככה שתזכרי את זה לכל החיים"
כמה דקות אחרי זה הוא גמר לתוך החור שלי. רציתי יותר, אבל לא נורא, ידעתי מה לעשות. כאשר הוא הוציא את הזין שלו דחפתי אותו על מכסה מנועה. לקחתי את הזין שלו והתחלתי למצוץ. פתאום הרגשתי ידיים נוספות תופסות את התחת שלי. הסתובבתי:
"אז אתם שניים" – עמד שם שותף של הזיין שלי. הוא כבר הוריד את הבגדים שלו ועמד מולי ערום. הוא דחף אותי וסיבב אותי בכוח. אהבתי את זה.
"תזיינו אותי שניים"  – חייכתי והמשכתי למצוץ לבחור הראשון.
השני הכניס לי לכוס ודחף אותי על הראשון. אז הוא הוציא את הזין שלו מהכוס והעביר אותו לתוך התחת שלי. הזין של הראשון כבר עמד והוא הכניס אותו לכוס שלי. ככה הם זינו אותי 15 דקות. כן…את המפגש אינטימי הזה אני לא אשכח.

geisha-escort.com