היא הייתה בחורה מאוד חמודה, שיער בלונדיני על הפנים של מלאך קטן. החיוך שלה היה מדהים, אי אפשר להיות עצבני עליו יותר מידי זמן והצחוק שלה תמיד היה ממלא אותי באושר. היה לה גוף מאוד רזה עם שדיים קטנים, היא הייתה נראית כמו תלמידת תיכון עם רגליים וטוסיק מושלמים.

רבנו. היא אמרה שהיא עוזבת. עצרתי אותה ליד דלת כניסה. חיבקתי אותה חזק ואז אמרתי שאני לא יתן לה ללכת בשעה מאוחרת כזאת. שכנעתי אותה להישאר לישון בחדר שינה בזמן שבעצמי נשארתי על הספה בסלון. שכבתי בחושך, ניסיתי להירדם, אבל העצבים מהריב לא איפשרו לי לסגור את העיניים. חצי שעה אחרי זה נרגעתי והחלטתי להשלים איתה. שמעתי מוזיקה מהטלפון שלה, לכן ידעתי שהיא עדיין לא ישנה. קמתי והלכתי לחדר שינה, התקרבתי לדלת וגיליתי שהיא נעולה.

כל מה שנשאר לי זה רק סמס. מצאתי את הטלפון שלי ושלחתי לה הודעה "מצטער, לא טוב לי לבד, אני רוצה שתהיה לידי". שמעתי צליל של הודעה מתקבלת. "אני מנשק אותך ומחבק אותך" – עוד הודעה נשלחה. אז קיבלתי שיחה ממנה.

"לילה טוב, מתוק"

"לילה טוב, חמודה. אני באמת מצטער, לא הייתי צריך להתנהג ככה. רע לי בלעדיך"

"גם לי"

"אני רוצה שתהיה לידי"

"רוצה אני אבוא ואתן לך נשיקת לילה טוב?"

"בטח רוצה"

"אוקיי, אבל רק נשיקה אחד"

היא נכנסה לחדר לבושה בחולצה שלי. התיישבה על הספה לידי, השיער שלה נגע בי. אז השפתיים שלה נפגשו עם שלי. הנשיקה הייתה מאוד עדינה ומתוקה. אז הלשון שלי נגע בשפתיים שלי ופתחה את הפה ונתנו חופש לתשוקה שלנו. הנשיקות שלנו הפכו להיות חמות ומספר רגעים אחרי זה היא כבר הייתה מתכת לשמיכה צמודה אלי. הרגשתי אותה עם כל הגוף שלי. נשיקות, חיבוקים, ליטופים, אפילו ציפורניים. היא התיישבה עלי ונצמדה עם התחתונים אל הזין. משכתי את החולצה שלה והתחלתי לנשק וללקק את השדיים שלה. הרגשתי את הפטמות שלה מתקשות והתחלתי לסובב אותם קלות.

עזבתי את השדיים שלה וירדי יותר למטה, התחלתי לנשק את הבטן שלה. אז הרמתי אותה מעל הפנים שלי. הרגשתי שהתחתונים שלה כבר רטובים. התחלתי כמו משוגע להשתפשף עם הפנים על התחתונים שלה. אז הזזתי את התחתונים לצד ונגעתי עם הלשון על הפרח שלה. הצמדתי אותה אל הפנים והתחלתי ללקק. היא מהר מאוד התחילה להשתפשף על הפנים עם הכוס.

לא יכולתי להמתין יותר ורגע אחרי זה כבר שכבתי עליה ונישקתי אותה. הורדתי את התחתונים שלה, לקחתי את הזין שלי ליד והצמדתי אותו לחור שלה. הכנסתי אותו בעדינות, התנועות לא היו חזקות מאוד. היא תפסה את התחת שלה והתחילה למשוך אותי חזק בהזמנה להכניס יותר עמוק. הכוס שלה היה כל כך צר והיה תופס את הזין בצורה כאילו היא לא רוצה לשחרר אותי. זרקתי את הרגליים שלה על כתפיים והמשכתי לזיין אותה. כבר היה לי קשה להחזיק את עצמי בידיים, משהו פראי התעוררי בתוכי. זיינתי אותה חזק ובכל הכוח. הרגשתי שאני הולך לגמור, לא רציתי בינתיים. הוצאתי אותו, מחצתי ביד, לא גמרתי, טוב מאוד.

נשכבתי על הגב והיא התיישבה עלי. הצמדתי אותה אל החזה שלי ושוב הצמדתי את הזין אל החור שלה. אני אוהב את התנוחה הזאת, גם היא. אפשר לעשות תנועות חזקות בלי להתאמץ יותר מידי. ליטפתי את הטוסיק שלה, מרחתי את המציצים שלה על הפי הטבעת עם האצבע. אף פעם לא היה לנו סקס אנאלי, היא לא נתנה. אבל היא אהבה משחקים כאלה. המשכתי לזיין אותה, הגניחות שלה כבר היו חזקות. התחלתי לשחק אם הדגדגן שלה ודקה אחרי זה הגוף שלה התחיל לרעוד מאורגזמה.

גיישה אסקורט