חברה הזמינה אותי למסיבה, קודם כל כמה מילים עלי. יש לי עיניים כחולים גדולים, שפתיים חושניות,שיער בלונדינית ארוך יש לי שדיים די גדולות ואני אוהבת ללבוש בגדים עם מחשוף כדי שגברים יראו את השדיים. והסוד הגדול ביותר שלי אני ממש אוהבת לעשות סקס. באותו הערב לא חשבתי על הדברים האלה, רק רציתי להשתחרר אחרי עבודה ולשתות משהו.

כאשר נכנסתי לדירה שלה כבר היו שלם בערך עשרה אנשים. כולם היו בזוגות, זוג אחד אפילו עם ילד, רק אני הייתי לבד. זה לא הפריעה לי יותר מידי, התיישבתי על כורסא ליד השולחן, נכנסתי לעט לעט לשיחה שלהם, אכלתי ושתיתי כמה קוקטיילים. לידי ישב בחור יפה עם חברה שלו.

גיליתי שהוא לא מוריד ממני את עיניים שלו, החברה שלו הסתכלה לנקודה אחד, זה היה ניראה שנמס לה מהכל. הבחור היה מאוד גבוהה, עם כתפיים רחבות, קראו לו אלכס. ישר הבנתי שהוא מוצא חן בעיניי. לא מטומטם, עם קל נעים.

אז החלתנו לשחק קצת משחקי קבוצות, התחלקנו לזוגות ויצא לי להיות עם האח של אלכס. ראיתי שהוא לא אהב את זה במיוחד, לא הבנתי מאיפה הקנאה הזאת חשבתי לעצמי. החברה שלו הייתה יותר יפה ממני.

כאשר לכולם נמאס לשחק כמעט כולם יצאו למרפסת לעשן, גם החברה של אלכס. הוא נשכב על הספה לידי ולחש לי "בא לי לזיין אותך". הייתי בשוק, אבל התשוקה שלי קפצה ישר, הבנתי שאני רוצה. הרגשתי כאב מתוק יורד דרך כל הגוף שלי. הראש שלי הפסיק לחשוב, כל מה שרציתי באותו הרגע זה רק לנשק אותו. כל כך חזק שהבנתי שאני לא יצליח להחזיק את עצמי יותר, לכן קמתי ועזבתי למטבח. שם היה ממש חשוף וריק, נאמדתי ליד חלון וניסיון להירגע.

אלכס התחיל לרוץ אחרי ילד קטן בן שנתיים עד שהים הגיעו למטבח. הילד צחק וקפץ סביבו בשמחה. עמדתי באור הדמדומים ורק הסתכלתי, הסתובבתי אליהם עם הגב. אחרי כמה דקות הילד ברח מהמטבח. ברגע זה נבעלתי, איך אני יעשה את זה כאן….

הוא הקרב אלי מאחורה ונצמד, הרגשתי את התשוקה שלו. זהו, הפסקתי לחשוב. "אני יודע שגם את רוצה אותי" – הוא לחש לי לאוזן. הסתובבתי אליו ובמידית הוא התחיל לנשק אותי. זה היה מדהים. שוב פעם הסתובבתי לחלון, מה אם מישהו יכנס? הוא פתח את החולצה שלי, תפש את השדיים והתחיל ללטף את הפטמות שלי. זה היה כל כך מחרמן, הוא הוריד את המכנסיים שלי עד הברכיים, הכל קרה כל כך מהר. פרשתי את הרגליים, הוא הזיז את התחתונים שלי והוא ישר נכנס לתוך הכוס שלי.

הוא זיין אותי חזק, בכוח, הידיים שלו לחצו חזק על השדיים שלי, הרגשתי שאני משתגעת. הייתי בעולם אחר, הוא סתם את הפה שלי עם היד והגביר את המהירות עוד יותר. אחרי מספר דקות במהירות כזאת שנינו גמרנו כמעט באותו הזמן. סידרתי את העצמי, החזרתי את הנשימה. הראש עדיין היה מעורפל, לא יכולתי לחזור לאוחים.

"אני רוצה שוב פעם" -הוא אמר לי

"אני אמצה אותך בפייס" – עניתי לו. אמרתי שלום לבעלת הדירה ועזבתי הביתה.