החברים שלי לחדר נסעו הביתה ונשארתי לבד, הצעתי לך להגיע אלי למפגש אינטימי ולהישאר לכל הסופ"ש. הסכמת וכבר בשעה 9 היית בכניסה למעונות. הדלקנו סרט, הכנתי תה והתכרבלנו מתחת לשמיכה. הייתי חייב לחמם אותך איכשהו אחרי ערב קריר של העיר. אחרי ששתית את התה החלטנו להתכרבל עוד יותר עמוק מתחת לשמיכה. היה כל כך חם איתך ביחד.

כמה דקות אחרי תחילת הסרט היד שלי התחילה לעלות למלה על הבטן שלך. בדרך היא הייתה מרימה את החולצה שלבשת. ברגע שהרגעתי אם היד עד לשדיים שלך, עצרת אותי עם היד שלך. הבנתי שאני ממהר מידי, עטפתי את היד שלך בתוך אגרוף והחזרתי את הידיים שלנו למקום. 5 דקות אחרי נהיה לי משעמם לשבת בלי לעשות כלום. התחלתי ללטף את הבטן שלך, אז עברתי לרגליים. נשכבת על הגב ואני המשכתי את התקדמויות העדינות שלי. לאט לאט שוב פעם עליתי למלה. ליטפתי את הבטן שלה, לפעמים עברתי על שדים שלה. חזרתי אל הבטן שלה וירדתי יותר למטה על הרגל שלה. אז הייתי מסתובב ועולה עם היד דרך הירך הפנימי שלה. אחרי כמה סיבובים כאלה הרגשתי הנשימה שלה השתנתה.

אז אני מנשק אותך בהפתעה. כמה רגעים אחרי את כבר שוכבת בלי חולצה, שני השדיים המדהימים שלך מול עיניים שלי. אני מנשק את הצוואר שלך, יורד אל השדיים, מוצץ את הפטמות. אני מרגיש שאת מחרמנת. אני יורד יותר למטה ומתחיל ללקק את הבטן. אז אני יורד עוד יותר למטה, מנשק את הירכיים שלך. אז אני יורד יותר למטה ומוריד את התחתונים שלה. את כבר לא מפריעה לי להתקדם, אני מבין שאת רוצה את זה כמנוי. ירדתי ללקק את הפרח שלה, תפסת את סדינים עם הידיים בגלל הנאה שהתחלתי לתת לך. אז סובבתי אותך עם התחת אלי. קיפלתי אותך עם התחת למלה. הוצאתי את הזין והתחלתי ללטף איתו את הכוס שלך. למלה, למטה ושוב פעם למלה. הזזת עם התחת שלך עם כיוון הזין, כאלו רציתי שאני יכניס לך כבר. פרשתי את הרגליים שלך והכנסתי את הזין. הרגשתי את החום שלך. התחלתי לזוז באיטיות, ישר הגבת בגניחות.

החזקתי אותך על הבטן עם יד איד, יד השניה שלי ליטפה את השדיים. עם כל תנועה ניסיתי להכניס יותר עמוק, הגניחות שלך כבר היו דומות לצרחות. לשניה עצרתי את התנועות שלי, אבל את התחלת לזוז עצמך. כנראה כל כך אהבת את הזין שלי שלא היית מוכנה לרדת ממנו. בחורה ביישנית ועדינה מתנהגת ככה, הפתעה. אני משכיב אותך על הגב, זורק רגל אחד שלך על הכתף ושוב פעם מכניס את הזין לתוך המערה שלך. אני רוצה להביא אותך למצב כזה שלא תוכלי לקום מהמיטה על הבוקר. אני זורק את הרגל השניה על הכתף וממשיך לזיין. את נהנית מזה ונשימה הכבדה שלך אומרת לי הכל.

ברגעים האלה כל מה שנשאר זה תשוקה נקיה, אני מרגיש שאני הולך לגמור. אני מוציא את הזין, את נעמדת מולי על הברכיים ותופסת את הזין. את מתחילה לאונן לי במהירות כאשר הזין בתוך הפה שלך. כמה דקות אחרי הבנתי שאני גומר. תפסתי את השיער שלך והתחלתי למלא את הפה שלך בשפיך.